Topowe konto Black Desert na Allegro. Cena jak za 1000 lvl w Tibii

Myst

W dziale „Gier MMO” na Allegro rządzi Tibia i Metin2. To właśnie konta lub przedmioty z tych gier osiągają najwyższe ceny, sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. 

Czasami jednak pojawia się ktoś „nowy”. Tak jak teraz. 

Jakiś Polak (bo jak korzysta z Allegro, to raczej musi powinien być Polakiem)  wystawił na sprzedaż jedno z topowych kont w Black Desert Online. 

64 level Mystic ubrany w najlepsze albo prawie najlepsze przedmioty. W tym wypadku płacimy jednak za poziom doświadczenia, który w BDO jest wyznacznikiem… jakości. Po 60 lvl zdobywa się go bardzo wolno. Czasami potrzeba długich miesięcy (i tysięcy godzin grindowania), żeby awansować przynajmniej o jeden level. 

Przecież dopiero pod koniec maja (pisaliśmy o tym TUTAJ) w Black Desert wbito pierwszy na   świecie 65 lvl. Na Allegro mamy 64 lvl, więc mówimy o bardzo wypasionym koncie, które na pewno znajduje się w czołówce serwera, a może nawet całego regionu. 

Cena minimalna to 20 tys. złotych, cena „Kup Teraz” to 30 tys. złotych. Trudno będzie znaleźć chętnych, szczególnie że BDO nie ma w Polsce zbyt wielkiego uznania. 

Zobacz także

42 komentarzy