Torchlight Infinite - oficjalna premiera gry w maju, czyli jeszcze przed Diablo 4

Dodany przez guru 12 miesięcy temu
4 2889
Torchlight Infinite - oficjalna premiera gry w maju, czyli jeszcze przed Diablo 4

Torchlight Infinite jest dostępny od października 2022 roku, jednak to, co widzimy jest “Open Betą” czy jak kto woli “Wczesnym Dostępem”. Gra jest darmowa, ogólnie dostępna, ale wciąż nieukończona.

To zmieni się w maju, kiedy Torchlight Infinite zanotuje oficjalną globalną premierę.

Z radością ogłaszamy nadchodzący sezon Torchlight: Infinite, który rozpocznie się w połowie maja! Ten sezon jest kamieniem milowym dla gry, ponieważ będzie to globalna premiera, dostępna dla graczy z całego świata.

Aby uczcić tę okazję, zaplanowaliśmy ekscytujący sezon, który przyniesie nowe wyzwania, nagrody i doświadczenia dla wszystkich Łowców Pochodni. Aby wszyscy mogli w pełni cieszyć się sezonem, starannie go zaplanowaliśmy, aby uniknąć potencjalnych konfliktów z innymi ważnymi premierami.

Chcemy podziękować naszej społeczności za niezachwiane wsparcie i opinie podczas tworzenia Torchlight: Infinite. Wasza pasja i entuzjazm walnie przyczyniły się do tego, że gra jest tym, czym jest dzisiaj, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak przyjmiecie nowy sezon.

Torchlight Infinite to multiplatformowy sieciowy hack’n’slash, który zbiera naprawdę pozytywne opinie. Gierka jest ładna, dynamiczna i całkiem rozbudowana.

W wersję PC (na Steamie) można grać TUTAJ.


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube