Total War Arena z szansą na powrót. Gracze odkryli sporo nowości w chińskiej wersji

Dodany przez guru około 4 lata temu
1 3690
Total War Arena z szansą na powrót. Gracze odkryli sporo nowości w chińskiej wersji

News nadesłany przez użytkownika "Backero". Serdecznie dziękujemy!


Siema,

Pomyślałem, że mógłby to być dobry materiał na news zważywszy na, że wśród naszych użytkowników jest sporo sympatyków tego tytułu (bazując na dotychczasowych bardzo przychylnych komentarzach). Ponadto jest spora szansa na reaktywację Total War Arena na Zachodzie.

Ostatnio miały miejsce Alfa Testy na chińskich serwerach. Gracze wygrzebali wiele nowego contentu z plików gry wskazujących na dość zaawansowane prace nad przyszłymi aktualizacjami, a ilość wydobytego contentu (frakcje, generałowie, jednostki) prawie dubluje ilość z obecnej wersji gry (i wersji gry w momencie zamknięcia edycji Wargaming).

Źródło

Wskazują one na 3 nowe frakcje (przy obecnych 4):
- Gladiatorzy (z 2 dowódcami, 3 typami jednostek, w tym dwiema nowymi)
- Persja (z 2 dowódcami, 3 typami jednostek, w tym dwiema nowymi)
- Chiny (z 7 dowódcami, 6 typami jednostek, w tym 3 nowymi)

Ponadto ostatnio pojawiła się ankieta, w której twórcy pytają graczy o feedback z testów i proponują nowe tryby, które chcieliby wprowadzić bazując na opini graczy. Wśród nich są rozgrywki rankingowe, klanowe (w tym kontrola terytorium, podejrzewam, że na bazie tych znanych z Conqueror's Blade) i oblężenia.


Teraz tylko trzymać kciuki za to, żeby jakiś europejski/amerykański wydawca przywrócił nową większą Total War Arena na naszym rynku.

https://arena.163.com/

Chińska wersja posiada wbudowany angielski język (wystarczy pozmieniać parę plików). Poradnik rejestracji znajdziecie poniżej. 


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube