Tower of Fantasy w wersji 2.1 pojawi się niedługo z trybem battle royale

Dodany przez PefriX około rok temu
4 1110
Tower of Fantasy w wersji 2.1 pojawi się niedługo z trybem battle royale

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio przedstawili pierwsze szczegóły dotyczące głównych zmian i nowej zawartości nadchodzącej w aktualizacji 2.1 Confounding Labyrinth do Tower of Fantasy. Warto dodać, że Tower of Fantasy zostało nominowane do nagrody Best Mobile Game na The Game Awards, a także do Google Play User’s Choice Game!

Co się zaś tyczy nowości, aktualizacja 2.1 Confounding Labyrinth pojawi się 22 listopada i wprowadzi zupełnie nową mapę Confounding Abyss, wypełnioną groźnymi bossami, ekscytującymi wyzwaniami oraz nowym simulacrum, potężnym Linem. 

Gdy gracze wejdą do Confounding Abyss, znajdującej się tuż pod Mirrorią, będą odkrywać ruiny Trzeciego Miasta, które jest wypełnione zróżnicowanym terenem i niekończącymi się przeszkodami. Osoby, które zapuszczą się głębiej, napotkają niebezpieczne formy życia czające się w okolicy. Ci nowi i potężni wrogowie zmutowali pod wpływem działania Confounding Abyss i będą stanowić zupełnie nowe wyzwania. 

W aktualizacji znalazła się również miejsce dla najnowszej postaci simulacrum - Lin. Jest ona jedyną córką założyciela Mirrorii i wychowana na jego następczynię. Mieszkańcy Mirrorii już zaakceptowali Lin jako przywódcę, mimo że nie została jeszcze oficjalnie na niego mianowana. Kluczowym elementem, który sprawia, że Lin jest tak potężna, jest jej umiejętność transformacji. 

Unikalna zdolność alteracji tej postaci łamie standardowe ograniczenie żywiołów, dzięki czemu może ona wykorzystywać wszystkie żywioły i może być używana przez graczy jako broń dla każdego gatunku. W aktualizacji pojawią się także nowi bossowie, wyzwania oraz 48-osobowy tryb battle royale Break from Destiny. 

Ktoś z Was w ogóle grywa w Tower of Fantasy?


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube