Tower of Fantasy wreszcie na Steamie!

Dodany przez PefriX około rok temu
15 3513
Tower of Fantasy wreszcie na Steamie!

Guru pisał Wam jakieś dwa tygodnie temu, że Tower of Fantasy dostanie pierwszą, dużą aktualizację z nowościami oraz zawita na Steama. Czas oczekiwania minął, więc już oficjalnie możecie cieszyć się tym tytułem na platformie Valve. Co prawda na PC można było grać już wcześniej, ale wiele osób nie tyka niczego, czego nie ma na Steamie. Co jednak poza tym?

Rozszerzenie Vera zawiera dwa odrębne środowiska - napromieniowane pustkowia Desert Gobby oraz znajdujące się w jego centrum cyberpunkowe miasto Mirroria. Błyszczące miasto może na pierwszy rzut oka wydawać się oazą i oferować wytchnienie od surowego Desert Gobby, ale Wędrowcy szybko odkryją, że jest ono pełne niebezpieczeństw i konfliktów.

Oba nowe obszary w rozszerzeniu Vera zaoferują Wędrowcom świeży zestaw misji, wydarzeń, rajdów, instancji, potworów i legendarnych bossów do pokonania, a także nowe pojazdy do odkrycia oraz bronie do opanowania. Aktualizacja wprowadza również tajemniczą, nową postać Ruby i jej unikalną broni Spark oraz umiejętności, takich jak wyrzut z powietrza, płonące nurkowanie, uniki i wiele innych. 

Przygotowano również dedykowane wydarzenie z nagrodami. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.


15 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube