Transformice Adventures - kontynuacja MMO, który miał 100 mln graczy

Trna

Transformice było grą o myszach i Transformice Adventures też będzie grą o myszach. 

"Gracz wcieli się w rolę dzielnej myszy, aby stawić czoła najróżniejszym zwierzętom w tej czteroosobowej, kooperacyjnej grze z gatunku „dungeon crawler”. Transformice Adventures łączy mechanikę znaną z gier „rogue-lite” z rozbudowaną warstwą interakcji społecznościowych online, która pojawiła się w poprzedniej części serii. Tym razem śmiały gryzoń może wkroczyć do niebezpiecznych lochów i walczyć, posiłkując się unikalnymi zaklęciami („Dary Elisah”), które zmieniają umiejętności i broń myszy. 

Poza tym gracz może modyfikować swój styl gry, wybierając odmienne zestawy zdolności i nietypowe profesje (od dziennikarzy aż po botaników), a także zajmować się zwierzakami, które mogą towarzyszyć i pomagać małemu bohaterowi w wykonywanych zadaniach. 

A gdy pełen wrażeń dzień dobiegnie końca, strudzeni wędrowcy mogą odwiedzić miejscową karczmę, aby pogadać ze znajomymi i pokazać się w najbardziej imponujących strojach".

Śmiejcie się? Niepotrzebnie. Mamy tutaj do czynienia z kontynuacją gry MMO, która osiągnęła niesamowitą popularność na świecie. Łączna liczba zarejestrowanych użytkowników w Transformice przekroczyła… 100 milionów.

Pod koniec wakacji – wtedy jest planowana premiera Transformice Adventures – przekonamy się, czy kontynuacja okaże się równie dużym sukcesem. Najpierw jednak czeka nas Kickstarterowa zbiórka. Francuscy deweloperzy mają zamiar uzbierać 100 tys. euro, które pomogą w rozwoju gry (kasa pójdzie pewnie na promocję). 

https://store.steampowered.com/app/1040240/Transformice_Adventures/ 

Zobacz także

4 komentarzy