Tree of Life zostało "ukończone" – nie dostaniemy więcej aktualizacji

Ss b336d5277716af46ac1b9e6abb83cc8bab06059c.1920x1080

Informacja o tym, że gra została w pełni ukończona i jest kompletna powinna cieszyć, ale w przypadku tytułów single player. W grach sieciowych oznacza to zazwyczaj zakończenie prac oraz brak nowych aktualizacji z zawartością. Zatem doniesienie o przejściu w „maintenance mode” nie powinno napawać radością. Kogo spotkał taki los? Tree of Life.

Deweloperzy poinformowali, że ich sieciowy, sandboksowy survival został ukończony i nie będzie dalej rozwijany. Young-chae Kim z Oddone Games przekazał, że Tree of Life nie będzie  lepszą grą niż jest aktualnie, bowiem twórcy nie mają takiego doświadczenia, aby poprawić ją bardziej. Dlatego zdecydowali się na wstrzymanie dalszych prac oraz przerzucenie swoich sił przerobowych do nowych projektów.

Serwery dalej będą dostępne, nawet zwiększono przyrost punktów doświadczenia oraz drop przedmiotów. Część rzeczy z Item Shopu również dostępna jest już normalnie za złoto. Niektóre usługi nadal pozostaną odpłatne, aby móc w spokoju utrzymać minimalnym kosztem Tree of Life. Jest również możliwość refundowania gry, jeśli zakupiliście ją w ostatnim miesiącu.

Coś się kończy, coś się zaczyna.

Zobacz także

9 komentarzy