Tree of Savior otrzyma nowy, boski raid oraz archeologię

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
3 1541

Tree of Savior na przekór wszystkiemu ciągle jakoś się trzyma i wydaje również kolejne aktualizacje z nowościami. Co prawda daty premiery poniżej opisywanych atrakcji nie podano, tak zapewniono, że są one bliżej niż dalej wydania. Na co zatem warto czekać?

Przede wszystkim na nowy raid - Goddess Raid: Delmore Battlefield. Tematem przewodnim tego wyzwania jest zniszczenie całego świata. Standardowo trzeba będzie wcielić się w tych dobrych i powstrzymać tego złego przed tym niecnym czynem. W roli tego ostatniego wystąpi Beholder, którego przyjdzie nam zatrzymać, ale zanim do niego dotrzemy, trzeba będzie zając się również innymi przeszkadzajkami. Raid dostępny będzie do wykonania solo lub w ekipie.

Poza tym wyzwaniem, Tree of Savior otrzyma również nowe systemy związane z gatheringiem oraz craftingiem – do gry trafi Archaeology i Arcanum Brewing. Pierwsza profesja zachęci nas do kopania w ziemi, aby zdobyć specjalne przedmioty. Trzeba będzie nabyć specjalny Detector, a następnie przeszukiwać stosy ziemi.

Tak znalezione rzeczy wykorzystamy w Arcanum Brewing. Ta profesja bowiem pozwoli zmienić nieużytki w specjalne przedmioty z efektami lub statystykami. Cały system działania opisany został dokładnie w tym miejscu.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube