Trion Worlds ma coś dla byłych graczy Marvel Heroes

Dodany przez PefriX ponad 5 lat temu
6 3457
Trion Worlds ma coś dla byłych graczy Marvel Heroes

Już jakiś czas temu guru informował Was, że Trion Worlds nabyło pozostałości po Gazillion Entertainment:

„Nie chcemy rozbudzać waszych nadziei, bo to może nic nie znaczyć, ale Trion Worlds (twórcy RIFTA i wydawcy ArcheAge) wykupił aktywa firmy Gazillion Entertainment, którą możecie kojarzyć z zamkniętego Marvel Heroes.  

Suma transakcji nie została ujawniona, wiadomo jednak, że Trion Worlds nabyło licencje, znaki towarowe, domeny, a także wszystkie materiały związane z grą.”

I co w związku z tym? Jak na razie nic poważniejszego, ale Trion Worlds oficjalnie wita byłych graczy upadłych deweloperów. Przygotowali nawet pakiety powitalne z wirtualnymi dobrami, dzięki czemu byli gracze Marvel Heroes będą mogli rozpocząć swoją przygodę w innych tytułach:

  • W Trove otrzymamy wierzchowce, skrzydła, ally, recipe, Chaos Chests, Dragon Caches, skrzynki Gem Booster, Party Animal Pinatas, Super Style Stashes, Slick Styles, 4 rzędy miejsc w ekwipunku.

  • ArcheAge oferuje 30 dni statusu Patron, wierzchowca Griffin, 3-dniowy Resurrection scroll, Bound Tax Certificates, miksturki na XP boost, Bound Hereafter Stones.

  • Rift daje na wersji Live 30 dni statusu Patron, Primalist Calling & Souls, Storm Legion Souls, Nightmare Tide Souls, Ascended Souls, 6 miejsc na postaci, bag sloty 4 i 5. Wersja Prime otrzyma 30 dni statusu Patron, wierzchowca, Cloak of the Void, tytuł Primogenitor title oraz specjalny portret.

  • Atlas Reactor - wszyscy Freelancerzy na zawsze, Ranked Mode, Custom Games .

  • Defiance - 250 Arkforge, legendarny chip oraz tarcza.

Jeśli zatem graliście w Marvel Heroes, ale nie tykaliście gier Trion Worlds to teoretycznie jest to idealna okazja, aby skusić się na jeden z ich tytułów. Szczegóły znajdziecie tutaj.


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube