Trion Worlds znowu dało pupy. Elementy P2W oraz jednodniowe opóźnienie startu serwerów ArcheAge!

Aa

Niestety, jest to kolejna duża premiera w ArcheAge, z którą Trion Worlds sobie nie radzi. 

O ile Amerykanie dostali dodatek 4.5 (Legends Return) oraz nowe serwery kilka godzin po obiecanej terminie, to Europejczycy obeszli się smakiem. Z powodów problemów technicznych start na Starym Kontynencie został przesunięty… na dzisiaj (na godzinę 16:41 serwery nadal nie ruszyły!!!). 

Due to the continued delays, we have decided to push the EU release of the Legends Return update and the Fresh Start Server (Ezi) until tomorrow.— ArcheAge (@ArcheAge) April 6, 2018

Gracze nie mają litości dla Trion Worlds. To przecież nie pierwszy raz, gdy firma nie radzi sobie z bardzo prostym przedsiewzięciem. 

Temat na forum liczy już 200k wyświetleń, 70 stron i 650 odpowiedzi, gdzie w co trzecim poście przewijają się bardzo niecenzuralne słowa, wyśmiewające niekompetencję Trion Worlds. Niestety, firma sama sobie strzela kolejnego samobója. 

To jednak wierzchołek góry lodowej, ponieważ fani ArcheAge mierzą się z jeszcze jednym problemem. Pay-To-Win. Według obietnic na nowych progresywnych serwerach ArcheAge miało zabraknąć jakichkolwiek elementów P2W. Niestety… 

Zauważono, że w sklepie gry pojawiły się bardzo kontrowersyjne przedmioty, które w sposób oczywisty dają nam przewagę nad innymi graczami. Itemki regenerujące labor, itemki ułatwiające levelowanie, itemki do walki itd. Nie wierzycie? To patrzcie. 

(Kliknijcie, aby powiększyć)

Uruchomienie nowych serwerów oraz premiera dodatku „Legends Return” miała być wielkim świętem w ArcheAge. Niestety, znowu okazała się nieśmiesznym żartem. 

Trion Worlds znowu naraziło się na głosy, że jest najgorszym wydawcą MMORPG na świecie. Na własne życzenie. 

Zobacz także

18 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Al

Kalendarz