Trochę poczekamy na Hytale – premiera gdzieś w 2021 roku

Dodany przez PefriX ponad 4 lata temu
1 4979
Trochę poczekamy na Hytale – premiera gdzieś w 2021 roku

Hytale wzbudziło Wasze spore zainteresowanie rok temu, gdy guru pisał o tym projekcie. Spokojnie, nie został on porzucony, a jedynie deweloperzy przyznali, że mają mały problem z komunikacją – obiecują na tym polu poprawę, przy okazji dostarczając garść informacji.

No więc tak, okazuje się, że Hytale budzi za wiele emocji, przez co twórcy muszą zmierzyć się z wysoko ustawioną poprzeczką, jeśli chodzi o oczekiwania. Mieli nieco inne plany wobec tego sieciowego, sandboksa RPG, ale musieli je zweryfikować i dostosować. Zwłaszcza, że do tej pory zajmowali się tylko jednym z najpopularniejszych serwerów Minecrafta, a teraz mają solowy projekt do wydania.

To ostatnie zaś, czyli premiera, nie nastąpi zbyt szybko. Deweloperzy chcą, aby gra zadebiutowała gdzieś w 2021 roku. Data ta może ulec zmianie, a samo Hytale zostanie udostępnione wcześniej, ale nie dla wszystkich.

Z innych rzeczy otrzymaliśmy nieco screenów, pokazujących nowe biomy oraz aktualizację grafiki. Udostępniono również fragment gameplayu, który dostępny jest na dole newsa. Samo Hytale to:

Massively multiplayer sandbox adventure online game na bardzo dużą skalę. Mamy tutaj proceduralnie generowany świat (z różnymi biomami), eksplorację, wyprawy na potwory, zaawansowany crafting, budowanie, ale również różnego rodzaju mini-gry, które będą miłą odskocznią od codziennych przygód. 

Więcej informacji o samej produkcji znajdziecie tutaj.


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube