Trouble in Paradise w Defiance 2050 w październiku

Paradiseheader01 en

Kłopoty w raju Defiance 2050 rozpoczną się 15 października. Na połowę przyszłego miesiąca wyznaczono termin debiutu sporej aktualizacji zawartości. Czego możemy się spodziewać?

Hulker Hell to sezonowe wydarzenie, związane z Halloween. Gracze będą mogli zdobyć nowe bronie oraz mody z Hulker Hell Arkfalls, a przy okazji zaopatrzyć się w klimatyczne skórki. Najważniejszą nowością będzie jednak nowa klasa – Crusader. Ten juggernaut specjalizuje się w walce w zwarciu, zadając ogromne obrażenia swoim dwuręcznym młotem. Ma również możliwość przywołania meteoru, który skutecznie przetrzebi szeregi wroga.

Trouble in Paradise wprowadzi również możliwość wyposażania broni w skórki. Znajdziemy je nie tylko w Item Shopie, a ich różnorodność pozwolić ma na dopasowanie wyglądu pod własne preferencje.

Tak poza tym to gracze mogą spodziewać się zastępów nowych przeciwników. W tym przedstawicieli frakcji Grid, która jest efektem połączenia wirusa zombie z komputerową zarazą – nietypowo. Poza tym gracze otrzymają sporo nowych misji, ekwipunku, mapę do kooperacji, Prototypes, oraz kilka innych nowości.

To wszystko 15 października.

Zobacz także

3 komentarzy