Trove z wielkim dodatkiem nastawionym na przygody

4rhnz68

Dawno nie pisaliśmy o Trove – prawdopodobnie najlepszym voxelowym MMORPG na rynku. Jeśli szukacie czegoś w stylu MineCrafta, to dzieło Trion Worlds nada się do tego idealnie. 

Dzisiaj (równocześnie na platformach PC, PS4 i X1) debiutuje tam dodatek Adventures. To największe rozszerzenie od 2016 roku. Jak sama nazwa wskazuje, "Adventures" skupi się na przygodach i nowym systemie (w jednym miejscu znajdziemy wszystkie czekające na nas wyzwania). 

Pojawią się nie tylko nowe tereny (nowy biom inspirowany wschodnią kulturą), nowe poziomy i nowe instancje, ale również nowe struktury budynków, bo jakby nie patrzeć, to budowanie (obok eksploracji) zajmuje większość naszego czasu w Trove. 

Co jeszcze? Zwiększone Mastery, Club 2.0, nowi NPC-kowie, bohaterowie, odznaki, nowe potwory, siedem nowych instancji oraz całkowicie przebudowany Tutorial, dzięki któremu nowi gracze szybko ogarną podstawowe zasady gry. Przynajmniej będą wiedzieć, od czego zacząć zabawę w tym kwadratowym świecie. Obędzie się bez pytań typu "nie wiem, co robić". 

Zagracie TUTAJ

6 komentarzy