Tryb multiplayer do Cyberpunk 2077 również został opóźniony

Ezgif.com webp to jpg

Wszyscy pewnie już wiecie, że Cyberpunk 2077 został opóźniony. Premiera gry miała się odbyć we wrześniu, ale CD Projekt zdecydował się na jej przesunięcie o dwa miesiące i na ten moment tytuł ten zadebiutuje w listopadzie (dokładnie 19 listopada). Co to oznacza dla nas? Multiplayer również poczeka!

Michał Nowakowski (vice-szef działu „business development) poinformował, że wraz z przesunięciem premiery Cyberpunk 2077, twórcy zdecydowali się analogicznie przesunąć całą zawartość popremierową, która miała trafić do gry. Dotyczy to wszystkich potencjalnych DLC/dodatków, ale i trybu multiplayer.

Równocześnie podkreślono, że żadna, konkretna data premiery multiplayera Cyberpunk 2077 nie została ustalona. Wiemy jedynie, że poczekamy dłużej, niż docelowo powinniśmy. Zaznaczono również, że tryb ten to odległa przyszłość gry i gracze nie powinni nastawiać się na „już niedługo”, a bardziej podchodzić do tego, jak do czegoś odległego.

Co ciekawe, sama data premiery Cyberpunk 2077 nie jest jednak tak 100% pewna. Deweloperzy są przekonani i wierzą, że gra wyjdzie 19 listopada. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się!

Zobacz także

26 komentarzy