Trzecia Closed Alpha Torchlight Frontiers w marcu i bez NDA!

Dodany przez PefriX prawie 5 lat temu
3 2142
Trzecia Closed Alpha Torchlight Frontiers w marcu i bez NDA!

Chyba nie będę odosobniony, jeśli napiszę, że zdecydowanie czekam na Torchlight Frontiers. Szczęśliwcy, którzy otrzymali kluczyk do testów będą mogli ponownie zanurzyć się w rozgrywce już 5 marca. Wtedy bowiem wystartuje trzecia Closed Alpha tego sieciowego hack’n’slasha. W testach wezmą udział wszystkie osoby, które otrzymały zaproszenie do poprzednich zamkniętych alf, a do tego rozesłane zostaną nowe klucze.

Co najważniejsze, nie będzie obowiązywało NDA. Możemy zatem spodziewać się, że YouTube zalany zostanie materiałami dotyczącymi tejże produkcji. Echtra Games podkreśla przy tym, że Torchlight Frontiers nie zostało ukończone i to, co zobaczymy zdecydowanie odbiega od finalnego produktu.

Warto również dodać, że te testy różnić się mają od poprzednich. Zaktualizowano ilość zawartości gry, wprowadzono kilka nowych systemów i mechanik, dzięki czemu gracze będą mogli sprawdzić z czym to się je. Dodatkowo nie ma z góry określonego czasu, kiedy trzecie zamknięte testy alfa się zakończą. Zamiast tego Echtra Games planuje cały czas wszystko rozbudowywać, a gracze posłużą za króliki doświadczalne.

Chcecie sprawdzić Torchlight Frontiers? Zapraszam tutaj.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube