Trzy gry MMORPG zmierzają na Steama...

Steam 1

Dla wielu gier MMO/MMORPG, szczególnie tych starszych, platforma należącą do Gabe Newella może być ostatnią deską ratunku na podreperowanie populacji… i finansów (albo jednego i drugiego). 

Dlatego absolutnie nie powinniśmy być zaskoczenia faktem, że kolejne trio z naszego gatunku zamierza się osiedlić na Steamie. O kogo chodzi? 

1. Scions of Fate – bajkowy MMORPG należący do starej gwardii (obok Flyffa, ROSE Online itd.), gdzie grind i wymagające PvP stoją jeszcze na porządku dziennym.

http://store.steampowered.com/app/747970/

2. Hero Plus – ulepszona wersja, która jakiś czas temu zastąpiła bardzo wiekowe Hero Online. To nie jest sequel, to nie jest również prequel. Traktujcie Hero Plus jako brata bliźniaka oryginału. Pod względem rozgrywki nic się nie zmieniło.

http://store.steampowered.com/app/747920/

2. Tale of Toast – najnowszy tytuł w zestawieniu, który wciąż znajduje się w fazie produkcji.  I właśnie to mnie trochę martwi. Wrzucać na Steama grę ukończoną w 30% - samobójstwo. Tyle dobrego, że za Tale of Toast nie będziemy musieli płacić. Nowy „open-world” zostanie od razu udostępniony w formie Free2Play. Chyba że w przyszłości coś się zmieni.

http://store.steampowered.com/app/640150/

Premiera Scions of Fate na Steamie – po Nowym Roku. 

Premiera Hero Plus – 29 grudnia. 

Premiera Tale of Toast – po Nowym Roku. 

6 komentarzy