Twórca Halo zapowiada premierę nowej gry - Disintegration!

Dodany przez PefriX ponad 2 lata temu
2 1660
Twórca Halo zapowiada premierę nowej gry - Disintegration!

[Informacja prasowa]

Private Division wraz z V1 Interactive ogłosiły, że Disintegration, debiutancki tytuł 30-osobowego, niezależnego studia założonego przez Marcusa Lehto, współtwórcę Halo, zostanie wydane 16 czerwca 2020 r w formie cyfrowej w cenie 49,99 euro na PC, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro oraz rodzinie urządzeń Xbox One, wliczając w to Xbox One X.

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży otrzymają dodatkową, cyfrową zawartość do trybu wieloosobowego, w tym unikalną skórkę dla załogi „Lost Ronin Midnight”, gest napinania mięśni, przypinkę w postaci medalu Disintegration dla Grawicykla oraz ekskluzywny dla danej platformy animowany sztandar gracza.  Zamówienia przedsprzedażowe na Disintegration są już dostępne na Xbox One oraz na PC na platformie Steam.

Disintegration to strzelanka science fiction z perspektywy pierwszej osoby, która łączy elementy taktyczne w czasie rzeczywistym w taki sposób, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie. Akcja gry rozgrywa się w świecie z ograniczonymi zasobami i rozdartym przez głód, a sama planeta znajduje się na krawędzi zagłady. By przetrwać w tej okrutnej rzeczywistości, ludzkość opracowała procedurę znaną jako Integracja, podczas której ludzkie mózgi przenoszone są do zrobotyzowanych pancerzy.

Pośród tego chaosu do władzy dochodzi agresywny, wojskowy legion znany jako Rayonne. W celu umocnienia swoich rządów wprowadza nakaz przejścia przez uprzednio dobrowolną procedurę Integracji dla wszystkich pozostałych przy życiu ludzi.

Gracze wcielają się Romera Shoala, niezwykle utalentowanego pilota Grawicykla, który przewodzi małej grupie wyrzutków w walce przeciw przeważającym siłom Rayonne. W trakcie emocjonującej kampanii dla jednego gracza gracze zasiądą za sterami napakowanego uzbrojeniem Grawicykla, prowadząc Romera i jego zespół poprzez zróżnicowane misje pełne akcji, eksplozji oraz zwrotów fabularnych, by pokonać siły Rayonne i dać resztkom ludzkości nadzieję na przetrwanie.

Oprócz emocjonującej kampanii dla jednego gracza, w skład Disintegration wchodzi także intensywny tryb PvP dla wielu graczy, w którym piloci i ich drużyny rywalizują w trzech trybach na sześciu różnych mapach. Gracze mogą wybrać jedną z dziewięciu różniących się mocno drużyn, które oznaczać będą zupełnie inną rozgrywkę.

Tryb wieloosobowy dostarcza wiele możliwości personalizacji, np. poprzez skórki dla pilota i drużyny, opcje personalizacji dla Grawicykla oraz różnego rodzaju sztandary. Przedmioty te mogą zostać zakupione w grze. Oprócz zawartości dla trybu wieloosobowego obecnej w dniu premiery zespół V1 będzie dodawał nowe przedmioty po premierze w trakcie sezonowych aktualizacji zawartości.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube