Twórcy ODIN: Valhalla Rising: "to będzie najlepsza gra MMORPG 2021 roku"

Dodany przez guru około 3 lata temu
9 4329
Twórcy ODIN: Valhalla Rising: "to będzie najlepsza gra MMORPG 2021 roku"

Od kilku dni – poprzez specjalną aplikację na głównej stronie gry – Koreańczycy mogą rezerwować nicki oraz wybierać serwery dla swoich postaci.

Zainteresowanie było jednak tak wielkie, że w ciągu zaledwie kilku godzin od uruchomienia “zapisów”, WSZYSTKIE 18 dostępnych serwerów zostało zapełnionych.

Kakao Games otworzyło 9 kolejnych światów, ale te również zostały zalane graczami. Dopiero kolejna “porcja” serwerów nieco rozładowała napięcie i pozwoliła wszystkich chętnym skorzystać z rezerwacji.

Obecnie ODIN: Vallhalla Rising posiada ponad 30 pełnych serwerów i można założyć, że po samej premierze gorączka na grę jeszcze bardziej wzrośnie.

Hype udziela się również twórcom gry. Oto bardzo odważne słowa wypowiedziane przez dyrektora generalnego Lionheart: 

Odin zapewni inną zabawę niż  istniejące gry MMORPG. Jestem przekonany, że stanie się najlepszą grą MMORPG w 2021 roku. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić usługi na wysokim poziomie.

***

ODIN: Valhalla Rising to cross-platofrmowy MMORPG, oparty na nordyckiej mitologii i działający na silniku Unreal Engine 4.

Południowokoreańska premiera jest wyznaczona na 29 czerwca. Europa i Ameryka Północna będą musiały poczekać na swoją kolej – prawdopodobnie pół roku, może trochę dłużej (naszym wydawcą zostało Kakao Games).


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube