Twórcy Path of Exile posłuchali swoich fanów. Nie pierwszy raz...

Pobrane (2)

I jak tutaj nie kochać Path of Exile? Aktualizują, wprowadzają nowe rzeczy, a do tego uważnie słuchają swoich fanów. Ci chcieli wprowadzenia Essence do podstawowej części gry… no i proszę – tak się stanie.  

As the overall benefits were positive, we wanted to keep the Essence items in Path of Exile, though at a lower frequency. The occurrence of Essences will be around one sixth of what it was. We'll be keeping the encounters as the means for getting essences, as they add interesting fights throughout the game.

W tym miejscu, aktywni gracze PoE mogą iść na piwko i wypić zdrowie nowozelandczyków z Grinding Gear Games. Reszta osób – laików – niech posłucha, czym są te „esencje”.

Każda nowa liga wprowadza do gry unikalną rzecz, która znika zazwyczaj po zakończeniu danego sezonu. Czy to coinsy, czy to Przepowiednie (te akurat zostały), czy – jak w tym przypadku – Essence. Są to specjalne surowce pozwalające crafcić ciekawe przedmioty. Cieszyły się takdużą popularnością,że GGG przychiliło się do głosu społeczności i postanowiło przenieść cały system do podstawowej części gry. Choć w nieco okrojonym kształcie.

Szczegóły TUTAJ

Zobacz także

10 komentarzy