Twórcy Pokemon GO robią grę w świecie Harrego Pottera!

Maxresdefault

Harry Potter: Wizards Unite to nowy projekt studia Niantic, czyli twórców Pokemon GO. Deweloperzy ogłosili, że koncentrują swoje wysiłki na uratowaniu świata od mugoli oraz przywróceniu do niego magii. Produkcja zadebiutować ma w 2018 roku i miejmy nadzieję, że będzie bardziej dopracowana niż Pokemon GO. Szkoda bowiem takiego potencjału!

Harry Potter: Wizards Unite ma być mobilną grą, koncentrującą się na wykorzystaniu technologii AR. Tytuł ma znacząco różnić się od Ingress oraz Pokemon GO, chociaż twórcy nie ukrywają, że najważniejsze mechaniki z obu produkcji znajdą się i w nowym projekcie. Niemniej nie liczcie na łapanie czarodziejów do pokeballi :).

Będziemy uczyli się czarów oraz zwiedzali sąsiedztwo, aby walczyć z legendarnymi bestiami (Bazyliszek?). Nie zabraknie również opcji drużynowej zabawy, która okażę się kluczem do pokonania najtrudniejszych przeciwności losu. Możemy spodziewać się wprowadzenia nowych technologii, które niczym Fasolki Wszystkich Smaków odmienią świat gier mobilnych. Zakładając oczywiście, że coś po drodze nie wybuchnie lub okaże się kompletnym niewypałem.

Po więcej informacji odsyłam tutaj, chociaż magicznych sztuczek nie oczekujcie. Niantic bowiem ujawni szczegóły na temat Harry Potter: Wizards Unite w późniejszym terminie. Niemniej jak możecie się domyślać, oczekiwania są spore, a hype już rośnie.

Jak myślicie, gra zasłuży na 10 punktów dla Gryffindoru?

Zobacz także

21 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Czy World of Warcraft powinien przejść na Free-To-Play?

Wyniki

Obrazek dnia

Ss2

Kalendarz