Twórcy relaksującego Cozy Grove zostali kupieni przez Netflix i robią MMO!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
1 2490
Twórcy relaksującego Cozy Grove zostali kupieni przez Netflix i robią MMO!

W przerwach od gier MMO lubię hodować cyfrowe pomidory lub zrelaksować się przy totalnie casualowych tytułach. Jednym z nich jest takie Cozy Grove, które polecam, ale jednocześnie uprzedzam, że to gra do zabawy z doskoku – wykonujecie kilka czynności dziennie i przerwa. Twórcy tejże produkcji, Spry Fox, szykują kontynuację, a także pracują nad MMO. Dodatkowo, zostali nabyci przez Netflix!

Skupmy się jednak na najważniejszej dla nas informacji, czyli MMO od Spry Fox. Będzie to znacznie większa produkcja niż wszystko, co do tej pory deweloperzy zrobili. Utrzyma jednak charakter „chilloutowy”, więc rozgrywka skoncentruje się dookoła spokojnej zabawy. Nie będzie żadnej przemocy i to w zasadzie wszystko, co na ten moment wiemy. Całość ma nie odbiegać od tego, co studio dotychczas wypuściło, więc spodziewać możemy się czegoś na kształt socjalnego MMO do wypoczynku.

Samo Spry Fox miało już podejście do gier sieciowych, wypuszczając Steambirds Alliance, czyli MMO połączone z Bullet-hellem, które wyszło w 2019 roku i zostało zamknięte rok później. Ciekawe czy nowy projekt ekipy utrzyma się dłużej.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube