Twórcy Tibii wypuścili nową grę – LiteBringer. Wbijajcie!

Dodany przez guru ponad 3 lata temu
18 17754
Twórcy Tibii wypuścili nową grę – LiteBringer. Wbijajcie!

Po miesiącach intensywnych testów LiteBringer oficjalnie zadebiutowało na rynku.

Zapraszamy TUTAJ.

Normalnie zaliczylibyśmy LiteBringer do przeglądarkowych (sieciowych) RPG-ów, ale nie możemy, bo cała gra jest oparta na technologii Blockchain, co kompletnie zmienia znaczenie rozgrywki. Walutą są… kryptowaluty, a kontrola nad grą znajduje się w rękach graczy, nie producentów (patrzcie na wczorajszego newsa z Astellia Royal). 

I nie dajcie się nabrać na slogany “grajcie i zarabiajcie realne pieniądze”. Bo najpierw musimy WPŁACIĆ (czyt. zainwestować), żeby później wypłacić pieniądze. Niektóre czynności będą zablokowane, dopóki nie zrobimy przelewu.

LiteBringer przenosi nas do świata fantasy (stylizowanego na Średniowiecze), gdzie najpierw wybieramy bazową klasę (Fighter, Rogue, Sorcerer), a potem - po osiągnięciu pewnego poziomu - jedną z trzech specjalizacji.

  • Fighter: Warrior, Knight, Paladin
  • Rogue: Assassin, Pirate, Bard
  • Sorcerer: Battlemage, Priest, Warlock

Kolejnym krokiem jest questowanie oraz zdobywanie przedmiotów.  Bo to właśnie przedmioty są głównym obiektem handlu pomiędzy graczami oraz sposobem na zarobienie kasy. Oczywiście istnieje także jako taki system RPG, w którym musimy levelować postać oraz rozwijać jej umiejętności/statystyki.

Poprzednie gry CipSoft okazały się totalnymi niewypałami. Albo były zamykane po kilku miesiącach, albo nie wychodziły z Alfa Testów. Zobaczymy, jak będzie z LiteBringer.


18 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube