Tymczasowo darmowe Knockout City sprawdziło już ponad 2 miliony osób!

Ss 14db31a1fcccc34acf1fa6f07d92f5149cf41970.1920x1080

O Knockout City pisałem Wam i pisałem i być może pisać będę dalej, bowiem w tym momencie tytuł ten budzi niemałe zainteresowanie. Przynajmniej tak zapewniają deweloperzy, chwalący się wynikami.

Ich produkcja wystartowała i tymczasowo dostępna jest w modelu Free-to-Play. W tytuł ten można grać za darmo przez 10 dni od jej premiery. Ta miała już miejsce, więc zegar już tyka – sprawdźcie sami Knockout City i przekonajcie się, czy tytuł ten w ogóle Was interesuje.

Knockout City ma już 2 miliony graczy. Oczywiście nikt nie podaje szczegółów, ale możemy założyć, że mowa tutaj o ilości osób, które sprawdziło omawiany tytuł. Przyznam szczerze, że nawet jeśli chodzi tylko o to, to jestem zaskoczony. Spodziewałem się nikłego zainteresowanai Knockout City, a tu bach – dwa miliony graczy!

Warto pamiętać, że po tych dziesięciu dniach Knockout City zmieni się w pełnoprawną grę Buy-to-Play (cena to około 20 dolarów) z opcjonalnym Item Shopem w którym znajdziemy skórki oraz przepustkę bojową. Poza tym, produkcja dostępna jest na różnych platformach oraz wspiera cross-play.

Tytuł znajdziecie np. na Steamie lub w ramach abonamentu EA Play.

Zobacz także

4 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz