Ubisoft przedstawia czwartą specjalizację w The Division 2

Dodany przez PefriX około 5 lat temu
3 3756
Ubisoft przedstawia czwartą specjalizację w The Division 2

W The Division 2 do tej pory dostępne były trzy specjalizacje, określające kierunek rozwoju naszego agenta. Już niedługo Ubisoft wprowadzi do gry aktualizację z czwartą specjalizacją. Gracze będą mogli wcielić się w Gunnera, przemierzającego Waszyngton z minigunem.

Ta specjalizacja otrzymywać będzie bonusowy armor w zależności od ilości posiadanej przy sobie „specjalization ammunition”, dzięki czemu przez krótki czas będzie mogła pełnić rolę tanka. Jako, że minigun kojarzony jest raczej z wysoką szybkostrzelnością, to trzeba będzie uważać, aby nie przesadzić z trzymaniem na sobie przeciwników.

The Signature Skill pozwoli ignorować osłony i dezorientować wrogów. Zawsze można niemilców potraktować specjalnym granatem, Riot Foam, który ich unieruchomi. Zresztą, więcej informacji znajdziecie po prostu tutaj.

Osoby posiadające przepustkę Year 1 odblokują Gunnera od razu. W innym przypadku trzeba będzie wykonać Special Field Research, składające się z pięciu poziomów różnych wyzwań. Jeśli uda nam się je wykonać, wtedy odblokujemy specjalizację z jej „signature weapon”.

Gunner pojawi się na serwerach testowych dzisiaj, czyli 4 czerwca. Wszystko po to, aby Ubisoft mógło wyłapać jak najwięcej błędów. Specjalizacja pojawi się bowiem wraz z Title Update 4, która przewidziana jest właśnie na ten miesiąc.


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube