Ubisoft rozdaje Steep ZA DARMO!

Steepv1

Zima ostatnimi czasy niestety nas nie rozpieszcza. Więcej słońca i deszczu niż białego puchu. Jeżeli zatem pragniecie zrekompensować sobie odrobinę zimowego szaleństwa to chyba lepszej okazji się nie doczekacie, bowiem Ubisoft postanowił sprawić nam nie lada niespodziankę.

Od kilkunastu godzin wszyscy posiadacze konta UPlay mogą przypisać do swojej biblioteki gier Steep, czyli wydaną w 2016 roku zręcznościową produkcję opartą o zimowe sporty ekstremalne. Wystarczy, że zalogujecie się na konto i wykonacie kilka kliknięć, aby wejść w posiadanie aktualnie niewątpliwie najlepszego tytułu w swojej kategorii (SNOW nie dorasta mu do pięt). Tytuł oferuje całkiem niezły (jak na ten typy zabawy) wątek fabularny, możliwość grania ze znajomymi na stworzonych przez siebie trasach oraz przeskakiwania między nartami, snowboardem, lotnią, wingsuitem a nawet sankami chociaż to nie wszystkie sporty jakich możemy zakosztować. Nie zabraknie pięknych widoków, zachodów słońca i adekwatnej muzyki w tle.

Niestety oryginalna tematyka jest również na tyle niszowa, że Steep nie odniósł spektakularnego sukcesu. Od kilku miesięcy systematycznie pojawia się w ciekawych promocjach…, ale TAKIEJ jeszcze nie było.

Wszystkich chętnych odsyłamy TUTAJ.

Promocja trwa do 22 maja 2019 roku więc macie jeszcze odrobinę czasu.

Zobacz także

4 komentarzy