Undecember – nowy hack’n’slash MMO chwali się niskimi wymagania sprzętowymi

Dodany przez guru ponad 2 lata temu
7 6052
Undecember – nowy hack’n’slash MMO chwali się niskimi wymagania sprzętowymi

Ale to raczej żadna niespodzianka. Undecember to multiplatformowy tytuł (PC + Mobile), więc i wymagania sprzętowe muszą być niewielkie.

W ostatnim wywiadzie z twórcami poruszono właśnie tę kwestię. Oto, co usłyszeliśmy:

Jakie są wymagania odpowiednio dla komputerów PC i urządzeń mobilnych?

W środowisku mobilnym Galaxy S8 będzie minimalnym wymaganiem dla Androida, a poprzeczka dla iOS jest ustawiona na poziomie iPhone'a 6S.

Wymagania PC nie są bardzo wysokie. Procesor i5, 8 GB pamięci RAM i karta graficzna GTX 1050 pozwolą na komfortową rozgrywkę.

Nie powinniście mieć żadnych problemów z odpaleniem Undecember oraz - co najważniejsze - płynną zabawą. GTX 1050 to grafika z 2016 roku, która kosztuje obecnie niecałe 500 złotych. Z kolei w procek i5 i 8 GB ramu wyposażony jest już chyba każdy szanujący się pecet.

Undecember ma wystartować jeszcze w tym roku. Południowokoreańska beta rusza w następnym tygodniu (wtedy będziemy mieli dla was więcej gameplay’ów).

"Undecember technicznie nie jest grą MMO, ale posiada wszystkie najważniejsze elementy naszego gatunku. Miasta pełnią rolę hubów, w których spotykamy graczy, integrujemy się i wyruszamy na dalsze wyprawy. Istnieje także Auction House (do sprzedaży lub kupna przedmiotów), Enchanting ,Crafting, grupowe Dungeony, areny od PvP, gildyjne Battlegroundy czy nawet Rajdy dla 8 graczy.


7 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube