Undecember wystartował. Hack'n'slash MMO i główny konkurent Diablo Immortal

Dodany przez guru ponad rok temu
29 12115
Undecember wystartował. Hack'n'slash MMO i główny konkurent Diablo Immortal

No i się doczekaliśmy. Jedna z najciekawszych produkcji tego roku, która może mocno namieszać na rynku, dziś rano wystartowała globalnie. Za darmo i dla wszystkich!

W Undecember możecie zagrać TUTAJ (PC-STEAM), TUTAJ (Android) lub TUTAJ (iOS).

UPDATE: minęło kilka godzin, a Undecember ma już 35k+ graczy online na Steamie…

***

Undecember to multiplatformowy Hack & Slash Action RPG z elementami MMO, który od samego początku jawił się jako główny konkurent Diablo Immortal.

Jednak w porównaniu do dzieła Blizzarda, w Undecember nie ma narzuconych z góry klas postaci. Gracze mogą swobodnie zmieniać sprzęt i umiejętności w oparciu o osobisty styl gry. “Buildy są podzielone na typy Siła, Zręczność i Inteligencja, ale nie ma ograniczeń dotyczących wyposażenia ani kombinacji”.

Gracze mogą swobodnie rzucać magię mieczem lub przyzywać stwory za pomocą łuku lub tworzyć własne, unikalne konstrukcje.

Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze Runy, które wspomagają lub całkowicie zmieniają umiejętności, dzięki czemu kombinacje są praktycznie nieograniczone.

Undecember posiada normalny tryb fabularny podzielony na Akty. Dopiero po jego ukończeniu otwiera się przed nami cała esencja gry, łącznie z zawartością MMO.

Chaos Dungeony, Rajdy (na 8 osób), gildie (na 50 osób), różne tryby PvP, crafting, enchanting, Dom Aukcyjny oraz miasteczka, które pełnią rolę hubów dla graczy.

Miłej zabawy!


29 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube