Unfortunate Spacemen przeszedł na Free-To-Play!

Unfortunatespacemen

Zacznijmy od tego, że Unfortunate Spacemen nie jest pełnoprawnym MMO/MMORPG.

Mamy tutaj do czynienia z niszową (większość z was pewnie nie słyszała o takiej grze) wieloosobową produkcją, która w całości rozgrywa się w kosmosie.

Unfortunate Spacemen wygląda na strzelankę, ale rozgrywka jest znacznie bardziej skomplikowana. Musimy wypełniać cele mapy, budować pułapki i walczyć. Nie tylko na potwory, ale także na innych graczy, bo “nie wszyscy są tym, za kogo się podają”. Istnieje możliwość przybrania formy kosmity i atakowania innych osób.

Naszym celem – jako kosmonauta – jest ucieczka do bezpiecznego miejsca, w w przypadku stwora przeszkodzenie w tym. Coś jak Deceit, ale w kompletnie innym uniwersum. 

Poza tym istnieje tryb kooperacji, gdzie razem z naszymi kompanami stawiamy czoła coraz groźniejszym falom stworów. Do tego system customizacji, perków i innych rzeczy związanych z rozwojem postaci. 


Jeśli opis gry was przekonuje, to wiedźcie, że z początkiem tego tygodnia Unfortunate Spacemen przeszedł na model Free-To-Play, kończąc trwający od jakiegoś czasu Early Access.

Zagracie TUTAJ.

Zobacz także

2 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz