Unikat w świecie gier MMO. Foxhole z wieeelką aktualizacją

Dodany przez guru 9 miesięcy temu
26 3635
Unikat w świecie gier MMO. Foxhole z wieeelką aktualizacją

Jak już wielokrotnie wspominaliśmy, Foxhole to unikat wśród gier MMO.

Jeden wielki świat, w którym tysiące graczy “kształtuje wynik ciągłej wojny online”. Jesteśmy małym trybikiem w wielkiej machinie, który wymaga logistyki, budowania baz, rozpoznania, no i oczywiście walki. A wszystko to okraszone klimatycznym izometrycznym widokiem.

Wczoraj wieczorem Foxhole powiększył się o wielki update “Naval Warfare”, który wprowadził – jak łatwo się domyślić – wojnę/walkę morską.

Nadeszła kolejna ważna aktualizacja Foxhole, która rozszerza trwającą wojnę online z lądu na morze, umożliwiając tysiącom jednoczesnych graczy dołączenie do flot zbudowanych przez graczy i wzięcie udziału w pełnoprawnych bitwach morskich. W ramach tej ogromnej zmiany gracze wejdą na pokłady pancerników, będą atakować odległe wybrzeża podczas lądowań na plaży o wysoką stawkę, podbijać nowe terytoria wyspiarskie i nie tylko.

Gracze mogą teraz tworzyć, rozmieszczać i stacjonować na flotach statków, które podobno zostały bardzo wiernie odwzorowane i które odpowiadają rzeczywistym warunkom. Ale to nie wszystko: “Świat Foxhole został poszerzony o nowe regiony wodne. Te nowe terytoria, wraz ze strategicznymi wyspami i przybrzeżnymi platformami wiertniczymi, przygotowują grunt pod ekscytujące nowe kampanie morskie”.

Zagracie TUTAJ (Foxhole znajduje się obecnie w promocji i kosztuje zaledwie 72 zł).


26 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube