Urodziny Overwatch i wrestling w Heroes of the Storm

Overwatch anniversary 2018 tuxedo doomfist

22 maja to prawdopodobnie jakiś magiczny termin. Wczoraj bowiem w wielu grach sieciowych wystartowały różne wydarzenia, czy nowości. Jeśli kojarzycie tę datę z jakimś świętem to byłbym zobowiązany za informację. Wracając do konkretów – skoro wszyscy coś dodają, to i Blizzard nie pozostaje w tyle!

W Overwatch świętujemy drugą rocznicę gry. Z tej okazji powróciły wszystkie poprzednie tryby sezonowe. Jeśli więc Was coś ominęło, możecie to spokojnie ograć (każdego dnia inny brawl). To samo dotyczy skórek – polowaliście na jakiegoś skina, ale zabrakło czasu i szczęścia? W nowych skrzynkach urodzinowych możecie trafić na wszystkie przedmioty kosmetyczne, do tej pory niedostępne.

Poza tym otrzymujemy paczkę nowych, wizualnych łakoci do zdobycia, w tym poważnego Doomfista, czy Sherlocka McCree. Nie zabraknie również nowej mapy do trybu Deathmatch o nazwie Petra (całkiem fajna!). Świętujemy do 11 czerwca. No i w ten weekend gramy za darmo w Overwatch!

A co tam w Heroes of the Storm? Rozpoczynamy Nexomanie, czyli wrestlingowe wydarzenie w grze MOBA Blizzarda. Nexomania to czas, gdy największe sławy nexiańskiego ringu przywdziewają kolorowe kostiumy, by zmierzyć się w pojedynkach, gdzie wszystkie chwyty są dozwolone. Podziwiajcie nowe skórki dla Lunary, Soni, Diablo, Garosza, E.T.C. oraz Kharazima, a także przeurocze wierzchowce!

W czasie trwania Nexomanii wszystkie skrzynki z łupami, jakie zdobędziecie na drodze progresji, w Bohaterskich bójkach oraz za klejnoty będą skrzynkami eventowymi! Jedynym wyjątkiem są tu skrzynki bohaterskie – te pozostają bez zmian.

W ramach zadania gracze wybierają jedną z zawodniczek, z którą się sprzymierzą, a od ich decyzji zależeć będą zdobywane nagrody. Wybierajcie z rozwagą – po opowiedzeniu się po jednej ze stron, seria zadań związana z przeciwniczką stanie się niedostępna (nie martwcie się jednak – nagrody związane z obiema seriami zadań znajdą się w przyszłorocznych letnich skrzynkach z łupami). Zadania wystartują już 22 maja.

Nexomania dobiegnie końca 11 czerwca, więc wkraczajcie na ring i pokażcie, co potraficie! Przy okazji nacieszcie się sporymi zmianami u Lunary i Diablo.

Zobacz także

19 komentarzy