Urodziny świetnego The Division 2. Prezenty, statystyki oraz 5x więcej expa

Dodany przez guru około 22 godziny temu
10 1002
Urodziny świetnego The Division 2. Prezenty, statystyki oraz 5x więcej expa

Wszyscy się chyba zgodzą z faktem, że The Division 2 to jeden z najlepszych looter-shooterów MMO na rynku. Wciąż bardzo popularny, wciąż bardzo ładny, wciąż bardzo grywalny i wciąż aktywnie rozwijany.

Ubisoft rozpoczęło właśnie świętowanie 6. Urodzin gry, na które składają się statystyki (o ilości spędzonych godzin w grze, najpopularniejszych broniach, ilości headshotów na minutę, wydropionych przedmiotach, wskrzeszonych sojusznikach itp. – pełne wideo tutaj) oraz prezenty.

Wszyscy playerzy mogą zgarnąć “urodzinowy” plecak oraz podlevelować postacie za sprawą 5x EXP Global Eventu, który potrwa do 18 marca.

Nie wspominając o Twitch Dropach, które zawierają skrzynki z przedmiotami, naszywki czy skórki na bronie.

Na deser rocznicowe wideo, które – oprócz podziękowań – zawiera także pierwszy teaser nowego dodatku/DLC – Battle For Brooklyn (oglądać od 3:57).

Nie ujawniono jeszcze daty premiery, choć szczegóły dodatku wraz z terminem wydania mamy otrzymać 23 kwietnia podczas specjalnego streama.

W The Division 2 zagracie TUTAJ.


10 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube