Uświęciciel w akcji. Nowa klasa w Magic Legends

2020 08 04 183037

Sanctifier (Uświęciciel) został zapowiedziany tydzień temu, ale dopiero dzisiaj Cryptic Studios dostarczyło nam gameplay.

Oto jak prezentuje się czwarta grywalna postać w Magic Legends – darmowym MMORPG, który pod koniec tego roku wystartuje na pecetach.

Jak się pewnie domyślacie będzie to typowy Supporter, który przede wszystkim będzie się skupiał na wspomaganiu aka leczeniu sojuszników, a dopiero potem zadawaniu damage.

Jak to pisać PefriX:

"Ci oddani kapłani mogą korzystać z mocy umiejętności „Divine Bolt” („Święty pocisk”) – podstawowej zdolności miotającej we wrogów dystansowe pociski świętej energii na bezpiecznym dystansie. Umiejętność tę uzupełnia moc „Wave of Radiance” („Fale blasku”), która tworzy ruchomy promień oślepiającego światła, zadający obrażenia wszystkim przeciwnikom, którzy staną na jego drodze, przy jednoczesnym leczeniu sojuszników i przywołanych stworzeń.

Uświęciciele będą idealnym wyborem dla graczy, którzy lubią kontrolować pole bitwy – czego doskonałym przykładem jest ich potężna zdolność użytkowa, „Salvation” („Odkupienie”). Za każdym razem, gdy Uświęciciel użyje Odkupienia, zregeneruje część swojej energii życiowej, wyleczy swoje przyzwane kreatury i otrzyma ładunek pasywnej mocy „Devotion” („Oddanie”).

Po użyciu Odkupienia cztery razy Uświęciciel otrzyma niebiańskie wsparcie Anioła, który stanie do walki u jego boku – połączony z nim kultową zdolnością „Lifelink” („Więź życia”). Tak jak w karcianej wersji gry, stworzenia z Więzią życia będą leczyć gracza podczas zadawania obrażeń".

No to ja już wiem, kim zagram.

Sanctifier to czwarta z pięciu postaci (Geomancer, Mind Mage, Beastcaller), która pojawi się podczas premiery. Wkrótce Cryptic powinno ujawnić finalną klasę.

Zobacz także

4 komentarzy