Uwierzcie w serce kart! Nowe gry Yu-Gi-Oh! nadchodzą!

Dodany przez PefriX ponad rok temu
5 2174
Uwierzcie w serce kart! Nowe gry Yu-Gi-Oh! nadchodzą!

Konami ma już na rynku swojego reprezentanta sieciowych gier karcianych. Yu-Gi-Oh! Duel Links w końcu działa i ma się dobrze. Co więcej, jeszcze w tym roku otrzyma aktualizację z Arc V. Niemniej deweloperom najwidoczniej to nie wystarczy, bowiem zapowiedzieli więcej gier z tego uniwersum.

Największą nowością jest Yu-Gi-Oh! Master Duel, czyli TCG. Tak, TCG, a nie CCG, jak Yu-Gi-Oh! Duel Links. Oba gatunki karcianek różnią się w tak w skrócie jedną rzeczą – w tym pierwszym możemy wymieniać się kartami (mało takich gier), a w drugim po prostu je zbieramy (dominant wśród karcianek).

Yu-Gi-Oh! Master Duel będzie najbardziej kompletną grą z uniwersum, zadebiutuje na PC (Steam), PlayStation 4 i 5, Xbox One, Series X/S, a do tego iOS, Androidzie oraz Nintendo Switch. Do tego karcianka wspierać ma rozdzielczość 4K. Deweloperzy zachęcają do grania na dużych ekranach, aby podziwiać jakość wykonania oraz możliwość czytania opisów znajdujących się bezpośrednio na kartach.

Poza tym poinformowano, że Yu-Gi-Oh! Rush Duels, które w zeszłym roku debiutowało w Japonii, jeszcze w tym roku zawita do Europy oraz obu Ameryk. Niemniej nadal będzie to tytuł dedykowany na Nintendo Switch. Fani gier mobilnych otrzymają z kolei Yu-Gi-Oh! Cross Duel, które wspierać ma zabawę dla czterech graczy równocześnie. Nic więcej poza tym nie wiemy.

Szczegóły na temat wszystkich gier poznamy wkrótce. Jak jednak widać, wiara w serce kart zaowocowała wieloma grami z serii Yu-Gi-Oh!, więc nikt nie powinien narzekać.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube