V Rising chwali się gotyckim klimatem na nowym zwiastunie

Dodany przez Sildu ponad rok temu
3 2211
V Rising chwali się gotyckim klimatem na nowym zwiastunie

V Rising to nowa gra sieciowa od Stunlock Studios. Powinniście znać je z Bloodline Champions oraz Battlerite, które miało początkowy hype I dużą ilość graczy, mimo tego zaczęła powoli umierać I skończyło w stanie wegetatywnym. Do trzech razy sztuka, może tym razem się uda.

Twórcy tym razem odskoczyli od poprzedniego schematu i V-Rising nie będzie MOBA ani inną tego typu bijatykę. Zamiast tego otrzymamy survivalową grę sieciową z otwartym światem, w której główną rolę odegrają wampiry. Gracze wcielą się w świeżo przebudzonego wampira, odzyskującego moc poprzez polowanie na ludzi. Naszym zadaniem będzie odbudowanie swojego zamku oraz zostanie lokalnym Drakulą.

Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun, w którym zaprezentowano świat gry, ma być on mroczny i gotycki. Wygląda nawet bardzo nieźle, V Rising powinien znaleźć swoją niszę na rynku dzięki takim klimatom i osiągnąć jakiś tam sukces.

Zamknięte beta testy powinny wystartować jeszcze w tym roku, zapisy ciągle trwają i możecie to zrobić TUTAJ, powodzenia!


3 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube