V Rising coraz bardziej popularny. 2 Milion sprzedanych egzemplarzy w miesiąc

Dodany przez Sildu 6 miesięcy temu
5 2325
V Rising coraz bardziej popularny. 2 Milion sprzedanych egzemplarzy w miesiąc

To kolejna informacja o tym, że V Rising sprzedaje się świetnie i podbija platformę steam. Tym razem twórcy pochwalili się, że sprzedali oni 2 miliony kopii w ciągu miesiąca od premiery. Całkiem dobry wynik jak na survival i to w formie wczesnego dostępu.

Tak jak wcześniej o tym wspominaliśmy, deweloperzy udają się na odpoczynek i raczej dużych nowości nie ma co się spodziewać. Mają się oni skupić na naprawianiu błędów w grze, poprawieniu jej optymalizacji, balansu i ogólnych usprawnień. Aktualizacje mają być rzadsze, ale wypakowane zawartością. Stunlock Studios nie chciało się podzielić chwilowo szczegółowa roadmapa, więc na szczegóły sobie poczekamy.

W międzyczasie pojawił się pierwszy „większy” patch. Poprawia on budowanie, dokładnie to naprawiono problem z usuwaniem podłóg/granic znajdujących się przy ścianach, obecnie nie musicie już ich kasować, aby dokonać takich zmian. Dodatkowo poprawiono lokalizacje dla sporej ilości języków, w tym polski, naprawione parę błędów i balans. Całą notkę znajdziecie tutaj.

Przy okazji Stunlock Studios podzieliło się utworem ze ścieżki dźwiękowej gry i przeprowadzili oni wywiad z kompozytorką, która skomponowała utwory do V Rising. Znajdziecie go tutaj.


5 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube