V Rising dostanie tryb offline, abyście mogli grać bez Internetu

Dodany przez PefriX 7 miesięcy temu
28 2507
V Rising dostanie tryb offline, abyście mogli grać bez Internetu

V Rising to nowa gra od Stunlock Studios, czyli twórców Bloodline Champions oraz Battlerite. Tym razem zespół zrezygnował z koncentrowania się na sieciowych grach PvP (MOBA czy brawler), idąc w stronę action RPG wymieszanego z survivalem. Dodali do tego wampiry, więc jest mega klimatycznie, co zdają się potwierdzać opinie na Steamie. V Rising podbija platformę Valve, budząc naprawdę duże zainteresowanie. Czy twórcom uda się podtrzymać hype na ich tytuł i nie skończy on jak pozostałe ich gry? Czas pokaże!

Teraz dowiadujemy się, że V Rising dostanie tryb offline. Na ten moment można grać jedynie „po Sieci”, tworząc własny serwer lub dołączając do czyjegoś. Mamy do dyspozycji tryb PvE oraz kilka wariacji PvP, niemniej bez Internetu nie pobawicie się. W przyszłości sytuacja ta ulegnie jednak zmianie, a wszystko na prośbę graczy.

Warto jednak zaznaczyć, że o ile Stunlock Studios potwierdziło wprowadzenie trybu offline, tak powiedziało również, że pojawi się on kiedyś, a dokładnie „tak szybko, jak się da”. Oznaczać to może, że niekoniecznie w najbliższym czasie, bowiem zespół ma inne priorytety na głowie, jak np. poprawienie optymalizacji V Rising. Co jednak ciekawe, sama opcja może pojawić się w ciągu kilku dni, jeśli wszystko pójdzie po myśli deweloperów.

Ktoś z Was w ogóle ogrywał już V Rising? Jak wrażenia?


28 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube