V Rising to nowa, wampirza gra od twórców Battlerite i Bloodline Champions

1

Stunlock Studios powinniście kojarzyć. Dawno temu dostarczyli nam Bloodline Champions, które zostało zamknięte. Nie aż tak dawno zaoferowali Battlerite (z modułem battle royale), które nie jest dalej rozwijane. Widocznie do trzech razy sztuka, bowiem teraz zapowiedzieli swój nowy projekt – V Rising!

V Rising nie będzie jednak ani brawlerem, ani grą MOBA. Zamiast tego otrzymamy survivalową grę sieciową z otwartym światem, w której główną rolę odegrają wampiry. Gracze wcielą się w świeżo przebudzonego wampira, odzyskującego moc poprzez polowanie na ludzi. Naszym zadaniem będzie odbudowanie swojego zamku oraz zostanie lokalnym Drakulą.

Nie oznacza to jednak, że wampiry rządzą światem. W V Rising będzie odwrotnie, stworzenia te zostały zepchnięte na margines i prawie całkowicie wybite. Dlatego nasze przetrwanie w tym świecie będzie nie lada wyzwaniem. Dostaniemy wielki, otwarty świat, który zwiedzimy sami lub z innymi osobami – V Rising zaoferuje sieciową rozgrywkę, pozwalającą nie tylko na kooperację, ale również na rywalizację pomiędzy wampirami.

Sama produkcja określana jest, jako „Multiplayer Survival Game.”. Tytuł będzie dostępny na Steamie, ale nie znamy jeszcze jego modelu biznesowego, czy daty premiery. Zapisy do bety trwają. Zainteresowanych V Rising zapraszam tutaj.

Zobacz także

6 komentarzy