Valorant dostało nową mapę

Dodany przez PefriX 9 miesięcy temu
2 928
Valorant dostało nową mapę

Co trafiło do Valorant? Nowa ranga Wschodzącego, podwodna mapa, dwie metody kompletowania kolekcji aktu I oraz szczypta Chaosu. To wszystko w ramach nowego sezonu, a raczej 5. Odcinka, który już zadebiutował! 

Pearl jest pogrążonym w morskich głębinach fenomenem oraz pierwszą mapą Ziemi Omega. Najnowsza miejscówka Valorant stanowi kombinację cudów technologii i taktycznej rozgrywki z trzema alejami. Będziecie musieli przetrwać bez możliwości swobodnego przemieszczania się i ułatwień w ruchu w postaci drzwi, urządzeń zaciskowych i teleporterów. Dlatego lepiej przestańcie się gapić na rybki!

Jeśli eksploracja podwodnej Ziemi Omega wam nie wystarczy, zgarnijcie wyjątkowe przedmioty aktu I, które płoną, lśnią i błyszczą w dłoniach. W skład kolekcji wchodzą: Classic Migoczący, karta gracza „Operacja: wakacje” oraz przywieszka „Idealny wzór”. Kupcie Przepustkę bojową premium I aktu, aby zdobyć przedmioty z kolejnych kręgów jej zawartości. 

Preludium do Chaosu sprawi zaś, że bronie Vandal, Operator, Shorty i Spectre jeszcze nigdy nie wyglądały tak imponująco. Możecie też utorować sobie drogę do zwycięstwa orężem do walki wręcz, którym tym razem jest miecz. O co chodzi? O nową kolekcję skórek, oczywiście!

Wschodzący z kolei to nowa ranga, która umościła się między Diamentem i Nieśmiertelnym. I zapowiada się na to, że narobi sporo zamieszania. Riot chce poszerzyć zakres rang, co nie oznacza jednak, że awans przyjdzie Wam łatwiej niż dotychczas. Swoją drogą, grywacie w Valorant? Czy jednak CS:GO na zawsze w serduszku?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube