Valorant ma skopane hitboxy, a twórcy gry trafiają w swoim meczu na cziterów

2020 05 04 171738

Valorant, Valorant, Valorant. 

Wszyscy chcą otrzymać dostęp do Closed Bety (niektórzy są nawet gotowi zapłacić za to duże pieniądze), ale może lepiej wziąć coś na wstrzymanie i poczekać do oficjalnej premiery? 

Bo jeśli mam być szczerzy, Valorant nie znajduje się jeszcze w optymalnej formie. Nowa gierka Riot Games wciąż posiada sporo niedociągnięć. 

Glitche na mapie, zabugowane umiejętności, dziurawy antycheat, nieodpowiedni balans (niektóre postacie są OP), hitboxy. No właśnie – hitboxy, które są ostatnio głównym tematem rozmów. 

Okazało się bowiem, że w niektórych sytuacjach hitboxy są totalnie skopane. Strzelamy w klatkę, typek dostaje headshota. 

Wondering why you get 1 tapped all game? Take a look... Hit box is MASSIVE from r/VALORANT

Innym razem strzelamy kilka razy w przeciwnika, aby otrzymać informację o tylko jednym trafieniu:)

Tutaj z kolei (LINK do filmiku) macie sytuację, jak wycelowany strzał w głowę przelatuje przez ciało nie zadając żadnych obrażeń. 


A co do cziterów, wczoraj doszło do absurdalnego czy wręcz kuriozalnego zdarzenia, które pokazuje jak wielki jest to problem w Valorant. 

Twórcy gry (devsi Riot Games, wśród nich Senior Designer) grali meczyka w Valorant, który został nagle przerwany. Co się okazało? Że w przeciwnej drużynie wykryto czitera, przez co rozgrywka została automatycznie zakończona przez ich antycheata. 

Zobacz także

26 komentarzy