Valorant otrzymał nową mapę, przepustkę bojową i skórki Spektrum

Dodany przez PefriX prawie 3 lata temu
1 1569

Pora na akt II 3. odcinka Valorant. Nie lubię takiego nazywania sezonów, dziwnie się z tym czuję, ale rozumiem czemu Riot nie zdecydowało się na po prostu „Sezon XYZ”. W pewnym momencie człowiek pogubiłby się w numerkach, więc ten podział na akty i odcinki wydaje się sensowny. Chyba.

Do rzeczy jednak! Wraz z tą aktualizacją do taktycznego hero shootera od Riot Games trafia nowa mapa (Fracture), nowa przepustka bojowa oraz kolekcja skórek Spektrum. Wprowadzono również większą spójność obrażeń zadawanych przez umiejętności. Pełny opis zmian balansu znajdziecie tutaj.

Co się zaś tyczy mapy Fracture to odpowiedni materiał znajdziecie poniżej. Obszar obrońców jest na tej mapie podzielony równie wyraźnie, co… sama mapa. Na początek, przez pierwsze dwa tygodnie aktu II, będziecie mogli korzystać z kolejki nierankingowej wyłącznie z Fracture. 21 września mapa ta pojawi się w grach rankingowych. Och i wypatrujcie interaktywnych obiektów narracyjnych, bo fabuła to równie ważna część Valorant. Podobno.


1 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube