Valorant otrzymało nowy tryb – Replikacja

Replication article banner optimized

Spodziewam się, że pewnie znajdzie się ktoś, kto zapyta: „Ktoś jeszcze gra w Valorant?”. Patrząc po ilości osób oglądających na Twitch.tv to tytuł ten radzi sobie nieźle. Regularnie jest w TOP-ce, ale oczywiście nie znamy liczby aktywnych graczy. Riot Games nie podaje tak szczegółowych statystyk, ale chyba „ktoś w to jeszcze gra”.

Jeśli znudziło Wam się standardowe strzelanie w Valorant to możecie sprawdzić nowy, tymczasowy tryb, który zawitał do gry. Nazywa się Replikacja i sprawdza, co by było, gdyby pięć tych samych postaci zagrało w jednej rundzie.

W ramach Replikacji standardowo możemy podkładać Spike’a, aby wygrać lub eliminujemy rywali. Zabawa trwa do 5 zwycięstw, czas trwania rundy to 80 sekund. 45 sekund przewidziano na rundę pistoletową, a po niej następują rundy 30-sekundowe.

Pora na najważniejsze, czyli co się zmienia. Wszyscy gracze z jednej drużyny grają tym samym agentem (np. 5 Sage przeciwko 5 Jett).  Agent wybierany jest przed meczem w toku głosowania. Umiejętności, oprócz ultów, są odświeżane w każdej rundzie. Gracze otrzymują 1 punkt ulta na rundę po rozpoczęciu rundy (z wyłączeniem dogrywki).

Broń i tarcza są resetowane w każdej rundzie. Jeśli dany gracz zostanie dwukrotnie oślepiony w 4 ciągu sekund, uzyska ochronę przed błyskiem. Określona liczba kredytów w każdej rundzie niezależnie od wygranej/przegranej:

  • 900
  • 2400
  • 3900
  • 6000

Replikacja jest już dostępna w Valorant. Bawić się w tym trybie możecie do 25 maja. Riot zapowiada, że wtedy również przedstawi nam nowy plan na tryby tymczasowe w swojej produkcji.

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Wybierz jedno:

Wyniki

Obrazek dnia

Dom

Kalendarz