Valorant - "pogromca CSGO" wystartował dziś rano!

Omen rework valorant kit

Jeśli ktoś ma realnie zagrozić Counter Strike: Global Offensive, to właśnie Valorant. 

Nowa gra Riot Games (twórców League of Legends) może zawojować rynek i stać się jedną z czołowych produkcji F2P następnych lat. Valorant ma ku temu wszystkie podstawy. Jest przystępny, jest darmowy, jest fajnie zoptymalizowany, no ale przede wszystkim jest mega grywalny (3 mln graczy dziennie podczas CBT). 

Oczywiście, podczas ostatnicch testów zdarzały się pewne zgrzyty (problemy z cziterami, dziurawe hitboxy itd.), ale ogólne opinie fanów były pozytywne lub bardzo pozytywne. Nic dziwnego, że nawet profesjonalni gracze CSGO czy Overwatch porzucają swoje dotychczasowe tytuły na rzecz Valoranta. 

Oficjalna premiera gry już 2 czerwca o godzinie 7:00 rano czasu polskiego. 

Wbijajcie TUTAJ (Valorant będzie dostępny w pełnej polskiej wersji językowej). 


Razem z premierą otrzymamy nową mapę, nową postać (Reyna), nowy tryb (Spike Rush), nowe skórki, nowy Sezon, ale także nowe serwerownie. Jedna z nich zostanie zlokalizowana w Warszawie, więc Polacy bawiący się w Valoranta powinni mieć jeszcze mniejsze pingi. 

Valorant to połączenie taktycznej strzelaniny 5vs5 z hero-shooterem. "Każdy ma broń i wyjątkowy zestaw umiejętności. Jak zatem pokonać kogoś szybkiego niczym wiatr? Wykorzystaj swoje zdolności, by ograć przeciwnika i wykończyć go, nim on wykończy ciebie. VALORANT to gra dla śmiałych strategów, którzy nie boją się grać nieszablonowo, ponieważ to wygrana jest miarą skuteczności".

Zobacz także

29 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Pobrane (1)

Kalendarz