Valorant pokazało elektryzujące umiejętności Neon

Dodany przez PefriX 4 miesiące temu
2 1173

Valorant rozpoczęło Odcinek 04 w elektryzującym stylu! Neon, nowa agentka, jest już dostępna, a wraz z nią kilka innych atrakcji.

Sama postać zaprezentowana została już wcześniej, ale dopiero teraz mamy pełny opis jej umiejętności. Filipińska agentka Neon gwałtownie i z niebotyczną prędkością pędzi naprzód, emitując impulsy bioelektrycznego blasku równie szybko, co jej ciało je wytwarza. Neon mknie niczym wiatr, aby wziąć wrogów z zaskoczenia, po czym wykańcza ich szybciej niż błyskawica:


Q - BŁYSKAWICA PRZEKAŹNIKOWA

NATYCHMIAST wyemituj błyskawicę energii, która odbije się jeden raz. Po każdym uderzeniu w dowolną powierzchnię błyskawica naelektryzuje znajdujące się poniżej podłoże, wywołując ogłuszający wybuch.

E - WYSOKI BIEG

NATYCHMIAST wykorzystaj moc NEON, aby znacząco przyspieszyć. Gdy ładunek jest dostępny, użyj ALTERNATYWNEGO STRZAŁU, aby wykonać elektryczny ślizg. Ponowne naładowanie ślizgu następuje co dwa zabójstwa

C - NA PEŁNYCH OBROTACH

WYSTRZEL w ziemię przed siebie dwie linie energii, które zatrzymają się po pokonaniu niewielkiej odległości lub trafieniu w powierzchnię. Linie stają się ścianami elektryczności statycznej, które ograniczają wizję i zadają obrażenia przechodzącym przez nie wrogom.

X - NADBIEG

Na krótko wyzwól pełną moc i prędkość Neon. STRZEL, by przekształcić moc w zabójczą wiązkę błyskawicy o wysokiej precyzji ruchu. Czas trwania zostaje zresetowany po każdym zabójstwie.


Cóż Valorant przygotowało poza Neon? Nową przepustkę bojową, kolejną kolekcję skórek, patch 4.0 wzmocni kilka broni, osłabi parę innych i ulepszy walkę w zwarciu. Mapy Bind i zwłaszcza Breeze zostały zmienione w obszarach, które powinny zmienić przebieg starć między atakującymi oraz obrońcami.

Począwszy od patcha 4.0, konta, które jeszcze nie grały w trybie rankingowym, muszą osiągnąć 20. poziom, zanim będą mogły dołączyć do kolejki rankingowej. Z kolei konta, które nie osiągnęły jeszcze 20. poziomu, lecz grały już w trybie rankingowym, wciąż będą miały dostęp do tej kolejki. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube