Valorant wchodzi w nowy rok nowym sezonem z nową mapą

Dodany przez PefriX ponad rok temu
9 1100
Valorant wchodzi w nowy rok nowym sezonem z nową mapą

Nowy rok oznacza nowy Odcinek i Akt – tym razem Akt I Odcinka 6. W związku z tym Valorant zaoferuje nową mapę Lotus, kolekcję skórek Araxys, nową Przepustkę bojową i odświeżone rangi.

Lotus to zaginione miasto z obrotowymi drzwiami, zniszczalnymi ścianami i drzwiami oraz cichym zeskokiem. Mapa ta jest inspirowana tradycyjnymi hinduskimi studniami schodkowymi i wykutą w skale architekturą drawidyjską. Zaginione miasto znajduje się w Ghatach Zachodnich, w Indiach, na Ziemi Omega. Gracze będą mieli trzy punkty do ataku i obrony.

W pierwszym tygodniu dostępności mapy Lotus pojawi się kolejka bety Szybkiej Gry, która będzie dostępną wyłącznie na tej mapie. Następnie, tydzień później, Lotus wejdzie do kolejki rankingowej, wraz z patchem 6.01. Riot Games przedłuża też standardową kolejkę bety Szybkiej Gry, abyście dłużej mogli przesyłać swoje opinie.

Nie zabraknie nowej serii skórek do broni, inspirowanej technologią obcych, a także przepustki bojowej z przedmiotami kosmetycznymi. Riot Games zapewnia również, że ulepszyło system dobierania graczy, dzięki czemu w obrębie meczu powinny występować mniejsze różnice pomiędzy poziomami graczy. Szczegóły znajdziecie w tym miejscu.


9 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube