Valorant – każdy stream dropi teraz wejściówki do bety

Dodany przez guru około 4 lata temu
6 4884
Valorant – każdy stream dropi teraz wejściówki do bety

Riot Games zmienił system dropów, który – przynajmniej w teorii – powinien zwiększyć naszą szansę otrzymania wejściówki do Closed Bety. 

Od teraz dropy z zaproszeniami będą „wypadały” z każdego streama Valorant na Twitchu, a nie jak dotychczas tylko z transmisji od wielkich szanowanych streamerów.

https://www.twitch.tv/directory/game/VALORANT

(pamiętajcie, aby połączyć konto Riot Games z kontem Twitch)

Od tej pory wszystkie streamy VALORANT w serwisie Twitch dają szansę na dostęp do zamkniętej bety (o ile transmitowany jest właśnie VALORANT).

Ponadto twórcy League of Legends postanowili nagrodzić najbardziej hardkorowych widzów, którzy pomimo oglądania Valoranta przez kilkadziesiąt godzin (albo i dłużej), wciąż nie otrzymali zaproszenia. 

Takie osoby, było ich podobno kilka tysięcy, otrzymały jużswoje invite’y. Widzicie? Wytrwałość się opłaciła. 

Zwiększono także możliwości serwerów CBT (o 25%) oraz zbanowano sprzedawców kont, którzy za realną kasę chcieli opchnąć wejściówki. 

Celem zamkniętych testów beta VALORANT jest zdobycie wszelkich danych, które powinniśmy mieć przed premierą. Chodzi tu m.in. o zarządzanie obciążeniem serwerów. Nadal tworzymy naszą serwerową infrastrukturę na całym świecie (rozbudowując już istniejącą w Europie i Ameryce Północnej), a dzięki zamkniętej becie identyfikujemy obszary wymagające działań z naszej strony. Dziękujemy za wasz udział w całym przedsięwzięciu. Kolejne wieści przekażemy, gdy tylko pojawią się na horyzoncie.

Dla wszystkich Valorant wystartuje dopiero na wakacjach. 


6 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube