Valorant zapowiada Ignition Series

Dodany przez PefriX około 4 lata temu
2 2568
Valorant zapowiada Ignition Series

[Informacja prasowa]

Valorant Ignition Series to seria turniejów przygotowywanych we współpracy z graczami, drużynami, twórcami treści oraz organizatorami zawodów na całym świecie. Jets to pierwszy krok w stworzeniu ekosystemu rywalizacji w VALORANT. Chodzi o zachęcenie najlepszych organizacji e-sportowych do eksperymentowania z rozmaitymi formatami i położenie fundamentów pod rywalizację VALORANT.

Na tak wczesnym etapie narodzin e-sportowej sceny liczy się to, aby mogła ona ewoluować w sposób naturalny, autentycznie sprzyjając rozwojowi talentów, graczy i wschodzących gwiazd. E-sport VALORANT powinien odzwierciedlać opinie społeczności, a tego celu nie da się osiągnąć bez Waszych uwag.

Valorant Ignition Series to oficjalny program partnerski Riot, w którym co tydzień deweloperzy będą polecać kilka wybranych turniejów, pomagać w odkrywaniu utalentowanych graczy i dbać o międzynarodowe uznanie dla najlepszych profesjonalnych zawodników i drużyn.

Chcąc dać początek Ignition Series, Riot nawiązało współpracę z ponad 20 organizacjami e-sportowymi z całego świata, aby wydarzenia VALORANT mogły zagościć wszędzie. Co już zostało zaplanowane?

  • G2 x IGNITION: Ośmiu dzielnych kapitanów poprowadzi do walki osiem drużyn, ale... jest jeden haczyk! Kapitanowie dowiedzą się, z kim będą grać dopiero w przeddzień turnieju. Zatriumfuje wyłącznie jedna drużyna i to ona wykrzesze iskrę, która rozpali zwycięski ogień. Kto wróci do domu otoczony chwałą? Przekonajcie się już 19 czerwca o 15:00.
  • RAGE x IGNITION: Największe e-sportowe wydarzenie Japonii — RAGE — będzie gościć pierwszy oficjalnie licencjonowany turniej VALORANT w Kraju Kwitnącej Wiśni w ramach VALORANT Ignition Series. W zawodach weźmie udział 16 drużyn o reputacji wyrobionej zarówno na polu bitwy, jak i wśród graczy, w tym m.in. DetonatioN Gaming i JUPITER. Stawką w tej rywalizacji będzie nagroda w formacie „zwycięzca bierze wszystko”, wynosząca 500 000 jenów (około 18 tysięcy złotych). Turniej odbędzie się 20 i 21 czerwca. Rozgrywki każdego dnia rozpoczną się o 08:00 i potrwają do 16:00.

Widać Riot mocno będzie inwestował w e-sport Valorant, na co raczej nikt nie powinien narzekać, prawda?


2 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube