Verdict wystartował. Nowy MMORPG, w którym nasza postać starzeje się

Verrr

Ten niepozorny MMORPG – który w ubiegłym tygodniu zadebiutował na Steamie – powinien was zainteresować.

Nie z powodu “rpgmakerowej” grafiki 2D, ale z powodu kilku unikatowych mechanik, których nie znajdziecie w innych tytułach z naszego gatunku.

Verdict to “pokoleniowa, skoncentrowana na pisaniu gra MMORPG”, w której interakcja z graczami jest sposobem na zabawę i możliwością opowiedzenia własnej historii (cokolwiek to znaczy). 

  • Czas mija, a wraz z nim twoja postać starzeje się. Od Ciebie zależy, czy utrzymasz swoje dziedzictwo tak długo, jak to możliwe.
  • Korzystaj z 10-20 zaklęć na raz z naszej listy ponad 200, każdy z unikalnym skalowaniem statystyk i efektami, które sprawiają, że zestaw umiejętności każdej postaci jest wyjątkowy.
  • Zbieraj zasoby, takie jak klejnoty, rudy i zioła, i używaj ich do tworzenia broni/zbroi/amuletów/itd.
  • Opisz swoją historię, awansując na dowolne z naszych sześciu drzewek umiejętności, czyniąc swoją postać kimś więcej niż tylko wojownikiem: kucharzem, kowalem, rolnikiem, jubilerem itp. 
  • Graj dla własnych celów, ale bądź przygotowany na wszystko. Inni gracze i postacie mogą być sprzeczne z twoimi planami, a sam świat może przeciwstawić się oczekiwaniom.
  • Wydawaj swoje poziomy tak, jak lubisz. Twoje punkty są twoje do wykorzystania, co oznacza, że ​​możesz w pełni zainwestować w Ogień lub podzielić połowę/połowę między Czary i Druidyzm lub cokolwiek, co można sobie wyobrazić.

Brzmi świetnie… wygląda trochę gorzej, ale pamiętajcie, że liczy się grywalność, a nie grafika (“a świstak siedzi…”).

Verdict jest darmowy i dostępny TUTAJ.

Zobacz także

6 komentarzy