Virtuverse to bezklasowy MMORPG, w którym będziemy zarabiać realne pieniądze

Dodany przez guru około 3 lata temu
4 19146
Virtuverse to bezklasowy MMORPG, w którym będziemy zarabiać realne pieniądze

Pod koniec tego roku (Q4 2021) swoją premierę będzie miał nowy tytuł z naszego gatunku – Virtuverse, o którym już kiedyś pisaliśmy (ale wtedy bez szczegółów i daty premiery)

Virtuverse to “Sci-Fi RCE MMORPG”, w którym nie będzie ograniczeń klasowych. Każda postać będzie mogła korzystać z dowolnej broni oraz zbroi.

Dzięki otwartemu światu będziemy mogli odkrywać kolejne regiony, a crafting pozwoli tworzyć różnorakie przedmioty. Virtuverse to przede wszystkim sandbox, dlatego nie musicie się bać liniowości oraz quest-grindu.

Najbardziej interesujący fragment dotyczy jednak czegoś innego: “W ekonomii Virtuverse wszystko po wyposażeniu startowym jest tworzone lub łupione przez graczy. Organiczny rynek ze stale zmieniającą się podażą i popytem utrzyma każdego gracza na palcach i stworzy okazję do zysku”.

Czyli na Virtuverse będziemy mogli zarabiać? Teoretycznie tak. Skrót “RCE” (z opisu gry) oznacza Real Cash Economy. Szykuje się więc produkcja podobna do Entropia Universe. Trochę szczęścia, trochę wkładu własnego, a być może staniecie się bardzo bogatymi ludźmi. 

https://store.steampowered.com/app/1398920/Virtuverse/

(łapcie kilka screenshotów)


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube