W co będziemy grać w czerwcu? Największe premiery MMO tego miesiąca

Dodany przez guru ponad 4 lata temu
4 5299
W co będziemy grać w czerwcu? Największe premiery MMO tego miesiąca

Największa premiera MMORPG w tym roku już za nami (chodzi oczywiście o Bless), co nie oznacza jednak, że w kolejnych miesiącach nie będziemy mieli, w co grać. Sezon ogórkowy już dawno odszedł do lamusa. Gry Massively Multiplayer Online wychodzą nawet w wakacje. 

No dobra, a co ciekawego czeka nas w czerwcu? Zapraszamy do naszego przeglądu. 

1 czerwca: 

Dzisiaj wieczorem wracamy do jedynego sensownego hack’n’slasha, czyli Path of Exile, który otrzymuje nowego patcha i nową ligę, która pozwoli nam wrócić do przeszłości (link). 

5 czerwca: 

W najbliższy wtorek wybierzemy się w podróż kosmiczną. Jedni wybiorą dodatek do Star Trek Online (link), a inni obiorą kurs na Marsa i nowy sieciowy survival – Memories of Mars. 

8 czerwca: 

Za tydzień po raz pierwszy zagramy we Fractured Lands – chyba najbardziej postapokaliptyczny Battle Royale na rynku, który pod wieloma względami przypomina serię Mad Max (link). 8 czerwca to również data premiery Phoenix Dynasty Online 2 (link). Mamy nadzieję, że tym razem obejdzie się bez opóźnień. 

15 czerwca:

Będzie to dzień rozpoczęcia nowego Sezonu w Diablo 3 (link). Blizzard znowu przygotuje nowe elementy ozdobne i nowe osiągnięcia do zdobycia. 

16 czerwca: 

Premiera Gran Skrea Online była przekładana… pięciokrotnie. Nowy termin to właśnie 16 czerwca (link). Zobaczymy, czy twórcy dotrzymają słowa i dostarczą na wreszcie tego średniowiecznego MMORPG. Ileż można czekać? 

20 czerwca: 

Dosłownie w każdy miesiąc Blade & Soul wprowadza do siebie jakiś nowy content. Nie inaczej będzie tym razem. 20 czerwca zobaczymy nowy dodatek ze sporą ilością nowości. 

21 czerwca: 

O tym dniu też warto wspomnieć, a to dlatego, że 21 czerwca wystartuje najprawdopodobniej Letnia Wyprzedaż na Steamie. Dziesiątki gier MMO i MMORPG zostaną obniżone nawet o 85%. Na waszym miejscu rozpocząłbym już oszczędzanie. 

26 czerwca: 

W ten dzień ujrzymy dwa rozszerzenia do dwóch szanowanych MMORPG. Najpierw Neverwinter (link), a potem voxelowe/minecraftowe Trove (link). 

29 czerwca: 

Miesiąc zakończymy wielką premierą The Crew 2 (link), które będzie starało się powtórzyć sukces pierwszej części. Może być ciężko, szczególnie że sequel to kompletnie inna produkcja. Nastawiona na zabawę, a co za tym idzie pozbawiona realizmu. Dla jednych będzie to plus, dla innych minus. 


4 Komentarzy


Ostatnie gry

Najnowsze filmy z naszego YouTube