W co będziemy grać w weekend?

2020 08 07 182703

W tym cyklu członkowie zespołu MMORPG.org.pl zdradzają, w jakie gry zamierzają się bawić w dany weekend. Dzięki temu poznacie nas trochę bliżej, a przy okazji skonfrontujecie gusty takiego "guru" czy "PefriXa" z własnymi preferencjami.


Guru:

Ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na “granie w gry”. Jeśli już, to późnym wieczorem, gdy kumple zaproszą do Apexa (Apex Legends, gdyby ktoś nie wiedział). Obecnie to mój ulubiony Battle Royale (Hunt: Showdown nie uznaję jako BR). Szybki, dynamiczny, skillowy… na pewno bardziej niż Warzone czy PUBG:)

Aha, gdyby ktoś pytał o rangę: Platyna IV.

PefriX:

For Honor. Muszę wymęczyć zaktualizowany system walki oraz pozwolić się pozabijać nowej postaci, która zdecydowanie jest OP. Co prawda nieco zardzewiałem, więc Kenseia muszę rozruszać, ale ciekaw jestem czy zmiany w staminie i sile ataków zaakceptuję, czy porzucę For Honor po tygodniu grania, aż całość zostanie przywrócona do porządku. Szykuję się również na Remnant: From the Ashes, bowiem rozdawane będzie na Epic Games Store za darmo, więc będę mógł pograć ze znajomymi, którzy tego zeszłorocznego, czarnego konia nie kupili - ze swojej strony polecam, przyjemna produkcja.

Xaorus:

OFFLINE

Zetrig:

Wróciłem do starej miłości, dobrze wszystkim znanej - Tibia. Knight na Securze - bo nie mam siły i czasu ba zabawę PVP, lecę od zera. Spróbuje wam odpalić w weekend jakiś streamek z tej przygody. Poza tym Bloodborne - kolejne podejście, Animal Crossing, a i kilka książek czeka. Będzie co robić:)

Sildu:

Moje plany będą takie same jak w zeszłym tygodniu, plus dojdzie do tego Phantasy Star Online 2. Oczywiście na steamie, nie chce mi się bawić w przenoszenie konta, więc zaczynam od nowa.

Pawlik: 

U mnie nic się nie zmienia PS2/S&F/CH. Więc możesz napisać, że jestem offline ^^

Zobacz także

7 komentarzy

Wyszukiwarka

Forum dyskusyjne

Najnowsze video

Dodaj nas

Ankieta

Odpowiedzcie szczerze: czy kiedykolwiek wykorzystaliście (do własnych celów) bug w grze?

Wyniki

Obrazek dnia

Ff

Kalendarz